Wszystkie sklepy

CCC

CCC

1

(22) 818 65 18

Pn - So: 9:00 - 21:00, Nd: 10:00 - 20:00

 

CCC

Zobacz także :

Obuwie

 

Salony CCC to jedne z najbardziej rozpoznawalnych salonów obuwniczych w kraju. Sprzedaż w CCC oparta jest o zasadę "house of brands", polegającą na sprzedaży wielu marek obuwia pod jednym dachem. Tak więc sprzedaż obuwia dokonywana jest zarówno pod własnymi markami (m.in. Lasocki, Clara Barson) , jak i markami innych producentów.

Salony CCC lokalizowane są w dużych i średnich miastach, w całej Polsce jest ich ponad 300.

 

Oprócz szerokiej gamy obuwia damskiego, CCC oferuje unikalne wzory obuwia męskiego, nie zabraknie także ciekawych wzorów dla najmłodszych. Nowy sezon w CCC przywita cię także najmodniejszymi fasonami torebek. Daj się zaskoczyć.

Dziś jest ten dzieê! Spędź go z CCC!!!

Więcej na www.ccc.eu

Email:ng2@ng2.pl

 

Bajkowy świat Disney'a tylko w CCC

 

Wszyscy znamy i kochamy bohaterów kreskówek Disney’a. Mickey
Mouse & Friends przez lata bawiły nas z ekranów telewizorów. Teraz ulubieni bohaterowie mogą towarzyszyć dzieciom na każdym kroku. W tym sezonie piękny Dzwoneczek oraz szalone Planes’y na dobre zagoszczą w CCC. 

CCC przygotowało szeroką gamę butków z logo Disney’a w najróżniejszych wzorach i kolorach. 

Na pierwsze wiosenne deszcze przydadzą się barwne kalosze, na chłodniejsze dni – różnokolorowe trampki, sznurowane i na rzepy. 

Wszystkie modele są lekkie, dzięki czemu nie obciążają małych stopek, ponadto wygodne i miękkie, oddychające, z elastyczną podeszwą, co zapewni komfort chodzenia. 

Zaczarowany i bajkowy świat Disney’a tylko w CCC.